Η Ύδρα νίκησε το Τόλο 5-2 .

0
25

Πολύ καλό παιχνίδι από την ομάδα της Ύδρας απέναντι σε έναν πολύ δυνατό αντίπαλο.

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα της Ύδρας προηγήθηκε γρήγορα με 2-0 άλλα η ομάδα του Τόλου κατάφερε να πετύχει 2 τέρματα  σε δυο στημένες φάσεις και το ημίχρονο βρήκε τις δυο ομάδες ισόπαλες 2-2.

Η ομάδα της Ύδρας μπήκε πιο αποφασιστικά στο δεύτερο ημίχρονο σκόραρε 3 φορές και είχε ευκαιρίες και για άλλα γκολ, τελικό αποτέλεσμα ΥΔΡΑΤΟΛΟ 5-2.

Σκόρερ για τον Α.Ο.Υ οι Νούρι Ζντραβα(2), Δημήτρης Τζάκας, Βαγγέλης Μπάσο, Γιώργος Σκόρρας.

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΠΡΟΙΤΟΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ. 4-2
17. ΥΔΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΥΔΡΑΣ Κυριακή 02/12/18 14:00 Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Γεώργας Κ. 5-2
18. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΝΑΟΙ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 Μαρινόπουλος Π., Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ. 2-0
19. ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ. 3-0
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – Α.Γ.Ο.Ν. ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 02/12/18 18:15 Αντωνόπουλος Σ., Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ.