Μεγάλη νίκη του Αθλητικού Ομίλου Ύδρας με 6-1 επί του Ο.Φ. Ηλιοκάστρου.

0
30

Μεγάλη νίκη του Αθλητικού Όμιλου Ύδρας επί του Ο.Φ. Ηλιοκάστρου σήμερα στο Γήπεδο της Ύδρας. Ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας προηγήθηκε από τα πρώτα λεπτά του αγώνα με τον Η. Παπαδάκη, και στην συνέχεια με δύο ακόμη τέρματα του Ν. Ζντράβα έκανε το 3-0. Στο τέλος του ημιχρόνου ο Ο.Φ. Ηλιοκάστρου μείωσε το σκορ σε 3-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας με γκολ του Ν. Ζντράβα έκανε το 4-0, το πέμπτο τέρμα ήρθε από τον Β. Μπάσσο και το έκτο τέρμα από τον Δ. Τσαγκάρη. Με τη σημερινή νίκη η ομάδα της Ύδρας βρίσκεται στη 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 21 βαθμούς.